بازگشت

گرفتن مدرک بین المللی شیرینی پزی در غرب تهران

9 ماه قبل

گرفتن مدرک بین المللی شیرینی پزی در غرب تهران ، ارائه مدرک معتبر بین المللی مورد تأیید سازمان جهانی کار با قابلیت ترجمه در ۱۸۷ کشور از خدماتی است که توسط آموزشگاه وانیل به علاقه مندان شیرینی عرضه می گردد. امروزه آموزش شیرینی در آموزشگاه ها، طرفداران زیادی میان افراد مختلف پیدا کرده است. آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل ، با حضور اساتید مجرب، در زمینه آموزش شیرینی به صورت تخصصی فعالیت می کند. در صورتی که به طرز تهیه شیرینی همراه با ترفند‌های حرفه‌ای علاقه مند هستید، می توانید به این آموزشگاه آشپزی مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاع بیشتر، با شماره های قید شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
آموزشگاه آشپزی وانیل با داشتن سابقه درخشان در زمینه آموزش شیرینی و دستور و اخذ مجوزهای لازم از سازمان فنی و حرفه‌ای ، مرکزی تخصصی آموزش شیرینی به شمار می آید.

دوره انواع کیک و شیرینی در وانیل تهران
دوره آموزش انواع کیک و شیرینی ، در آموزشگاه آشپزی وانیل توسط اساتید در زمان های مشخصی صورت می گیرد. برخی از دوره‌هایی که در این آموزشگاه آموزش داده می شود، شامل دوره آشپزی بین المللی ، آشپزی مقدماتی ، دوره آشپزی پیشرفته ، دوره جامع کیک ، دوره کیک های کافی شاپی ، دوره جامع دسر ملل ، کلاس آموزش طرز تهیه باقلوا و … می باشد. علاقه مندان به یادگیری مباحث آشپزی، طی گذراندن دوره های تخصصی در آموزشگاه آشپزی وانیل، علاوه بر کسب مهارت از اخذ مدرک بین المللی نیز بهره مند می گردند. در صورتی که قصد یادگیری و آموزش انواع شیرینی ها در غرب تهران را دارید، می توانید به مرکز آموزشی وانیل مراجعه نمایید.
لطفا از وبسایت ما دیدن نمایید

وبسایت : https://amozesheashpazi.com

اینستاگرام : https://www.instagram.com/vanill_cooking
مدیریت : ۰۹۱۲۵۸۰۹۲۱۳
سفارشات تلفنی : ۰۲۱۴۴۷۷۹۲۹۸
واتساپ : ۰۹۱۹۰۳۴۵۹۰۲