بازگشت

ملک مانا | بانک اطلاعات املاک شمال کشور (گیلان و مازندران)

2 سال قبل

ملک مانا | بانک اطلاعات املاک شمال کشور (گیلان و مازندران)

معرفی املاک شمال کشور شامل ویلا، اپارتمان مسکونی، اداری، مغازه و فروشگاه، کارگاه و سوله، زمین مسکونی، کشاورزی و صنعتی جهت خرید و فروش، اجاره، معاوضه و یا مشارکت در ساخت در شهرهای گیلان، رشت، بندرانزلی، منطقه آزاد انزلی، دهکده ساحلی، زیباکنار، لاهیجان و شهرهای مازندران.

امکانات سامانه ملک مانا
– بازدید مجازی: از املاک ثبت شده، فیلم برداری، عکاسی پانوراما (۳۶۰) و نقشه سه بعدی (پلان ۳D) تهیه شده، تا تصور دقیقی از جزئیات ملک، در اختیار کاربران قرار گیرد.
– تضمین قیمت: کارشناسان ملک مانا، با تسلط کامل بر مناطق مختلف، منصفانه ترین قیمت را برای ملک پیشنهاد می‌کنند تا طرفین با رضایت و اطمینان خاطر معامله کنند.
– صحت اطلاعات: تیم محتوای ملک مانا، اطلاعات ثبت شده توسط کاربران را بررسی کرده و پس از انطباق با مدارک و مستندات، اطلاعات دقیق و صحیح را منتشر می‌کند.
– کارشناسی ملک: املاک ثبت شده در سامانه، به لحاظ قیمت، صحت اطلاعات، موارد حقوقی و قانونی، توسط کارشناسان و مشاوران ملک مانا، قبل از انتشار، بررسی می‌شوند.
– خدمات حقوقی: وکلا و مشاوران حقوقی ملک مانا، با تسلط بر امور ملکی و ثبتی، بر تمام مراحل خرید، فروش، اجاره و رهن، از ارائه مدارک تا عقد قرارداد، نظارت دارند.
– تبلیغات و بازاریابی: تیم مارکتینگ ملک مانا، ضمن تلاش برای افزایش کاربران سامانه، روزانه، املاک ثبت شده در سامانه را در شبکه‌های اجتماعی، نیازمندی‌ها و … منتشر می‌کند.

ملک مانا
https://www.melkmana.com
خط ویژه: ۰۱۳۴۴۰۲
تلفن همراه: ۰۹۱۱۱۸۶۶۷۹۹
دفتر رشت: رشت، بلوار دیلمان، بوستان پانزدهم، پلاک ۱۵٫
دفتر بندرانزلی: بندرانزلی، میدان مالا، ساختمان آرامهر، طبقه چهارم، واحد ۱۰٫