بازگشت

طراحی ، برش ، دوخت

3 سال قبل
  • محلتهران
  • قیمت تماس بگیرید

شرکت افق با ۲۰ سال سابقه و تجربه در زمینه تولید انواع لباس کار و فرم با کیفیت و تیراژ بالا در خدمت شرکت ها و سازمان های مهم کشور بوده است. مشتریان شرکت افق شامل طیف گسترده ای از شرکتهای صنعتی نظیر ایران خودرو و شرکت های زیر مجموعه وزارت نقت تا شرکت های هواپیمایی ، بانک ها و موسسات مالی ، هتل ها ، رستوران ها ، بیمارستان ها می باشد. محصولات تولیدی شرکت افق به کشورهای همسایه نظیر آذربایجان ، عراق و افغانستان نیز صادر گردیده است.

استفاده از تکنولوژی و تجربه
شرکت افق با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های تولید پوشاک و استفاده از طراحان هنرمند و با تجربه ، برشکاران حرفه ای و دوزندگان با تجربه تمامی مراحل تولید شامل طراحی، برش، دوخت و بسته بندی را در کارگاه تولیدی خود انجام میدهد که این امر ضمن بالا بردن کیفیت تولید باعث سرعت عمل در انجام و تحویل سفارشات مشتریان میشود. کارگاه این شرکت همچنین مجهز به کلیه امکانات چاپ و گلدوزی جهت چاپ آرم و تصاویر مورد نظر مشتریان محترم بر روی سفارشات میباشد.

تولید نمونه اولیه و تایید مشتری
تمامی مراحل تولید سفارشات تحت نظارت مشتریان انجام میشود و شرکت افق قبل از آغاز تولید هر سفارش نمونه اولیه را تولید و به تایید مشتری میرساند.