بازگشت

دوره کنترل لهجه

9 ماه قبل
  • محلخراسان رضوی
  • قیمت تماس بگیرید
  • شماره تماس 09023728241
  • لینک وبسایت https://www.goyande.ir/

دوره کنترل لهجه
تا به حال شده توی تلویزیون یا محیط کاری با آدمی مواجه بشین که مدل صحبت کردنش فرق کنه ؟
احتمالا اول از همه به جای اینکه بشینین فکر کنین اون آدم چی گفته ، به این فکر می کنین این آدم اصالتا مال کجاست ؟از کدوم شهر اومده ؟اون شهری که ازش اومده کجا قرار داره ؟ و …
شما اصلا حواستون نیست که ” ناخواسته ” دارین به جای توجه به محتوای حرف اون آدم ، به نحوه حرف زدنش دقت می کنین ! ماجرا همینه، مغز ما به هرچیزی که متفاوت باشه، واکنش نشون میده !
به ساختمون صورتی ، پیتزای مربعی ، فرش مثلثی و در آخر به ” لهجه ای که با شنیده هاش متفاوت باشه ” !
لهجه در نوع خودش خیلی قشنگه ؛ اما اگر در جای درست و صحیح ازش استفاده نشه ، آسیب شدیدی به شما وارد می کنه !ممکنه نتونین به راحتی کار پیدا کنین و جایی استخدام بشین. یا مثلا خیلی ها حرفاتون رو متوجه نمی شن ، بهتون توجه نمی کنن و اگه بخوایم باهم رو راست باشیم ، حتی ممکنه مسخره تون کنن ! این میشه که به مرور ، روحیه تون ضعیف می شه ، اعتماد به نفس تون میاد پایین و در نهایت منزوی و افسرده می شین. ما در مجموعه گوینده براتون یک محصول آموزشی تهیه کردیم که بهتون کمک می کنه تا لهجه تون رو کنترل کنین. شما می تونین این محصول رو تهیه کنین درهر لحظه و هر جا اون رو گوش کنین و ازش بهره ببرین. اینطوری با یه تیر سه تا نشون می زنین ! هم از زمانتون بهترین استفاده رو بردین، هم یه چیزی یاد گرفتین و هم یکی از بزرگ ترین موانع برای ارتباطات جمعی تون رو برطرف کردین .
ممنون که مارو برگزیدین…