بازگشت

خرید مبل از تولیدی چهاردانگه به صورت اقساطی

9 ماه قبل
  • محلتهران
  • قیمت 33,900,000 تومان
  • شماره تماس 09120032137
  • لینک وبسایت http://www.woodenmobl.com

مدل چیچک که از ترکیب ۱+۱++۳+۳تشکیل شده و به دلیل کامل بودن ست مبلمان سرویس خواب و ناهار خوری و آینه کنسول و میز تی وی و جلو و مبلی وعسلی پک کامل برای جهیزیه می باشد .

مبل چیچک به دلیل فلزی که استفاده شده این مدل خاص تر و جذاب تر کرده که هم به صورت طلایی و سیلور تولید میشود. دسته های مبل به صورت مستطیلی طراحی شده که هم جای دست مناسب و یا جای گزاشتن زیر لیوانی مناسب است.

نوار های کنار مبل هم قابل تغیر رنگ به صورت سیلور یا طلایی میباشد یا قابلیت حذف هم دارد .

کوسن های این مبل ایجاد جذابیت در این مبل کرده است رنگ پارچه به سلیقه مشتری قابل تغییر میباشد. ترکیب ۲ نوع پارچه که در این مبل استفاده شده این مدل رو متمایز کرده است . وشیار های جلوی دسته ی مبل و کنسول میز تی وی استفاده شده ست رو کامل میکنددر ضمن رنگ چوب هم قابل تغییر میباشد .
شرکت وودن مبل تولید کننده ی مبلمان منزل، میز غذاخوری، جلومبلی و عسلی،سرویس خواب، آینه و کنسول و میز تلویزیون میباشد. برای زوج های جوان که قصد خرید پک کامل جهیزیه دارند، مبلمان،جلومبلی و عسلی، میز غذاخوری، سرویس خواب، آینه و کنسول و میز تی وی همگی به صورت ست و یکجا قابل سفارش بوده و میتوانید از تخفیفات ویژه ی وودن مبل و پرداخت اقساطی بدون بهره نیز استفاده کنید.

امکان خرید به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق سایت www.woodenmobl وجود دارد.

مجموعه ی وودن مبل با بیش از ۱۵ سال سابقه ی طراحی و تولید در زمینه صنایع چوبی و دارای بزرگترین فروشگاه مبلمان در جنوب غرب استان تهران با مساحتی حدود ۴۰۰۰ متر مربع، همواره تلاش کرده تا بهترین کیفیت و زیباترین مدل های محصولات صنایع چوبی را با نازلترین قیمت و بدون واسطه به دست مصرف کننده برساند.
خرید مبل از تولیدی چهاردانگه به صورت اقساطی
با وودن مبل چشم بسته خرید کن و به موقع تحویل بگیر