شابلون سازی چاپ سیلک

شابلون سازی چاپ سیلک و کلیشه سازی چاپ سیلک

 

به نام خدا

چاپ سیلک یکی از مهمترین چاپ های روی اجسام در تمام دنیا می باشد و این چاپ به علت ارزانی و سرعت انجام کار و توانایی چاپ بر روی همه اجسام و جنس ها مناسب کارهای تیراژ بالا می باشد و هیچ گونه چاپی توانایی رقابت با چاپ سیلک را ندارد. شابلون سازی چاپ سیلک

یکی از مهمترین لوازم در چاپ سیلک شابلون است، شابلون سازی چاپ سیلک بسیار مهم و حائز اهمیت است، چرا که این چاپ چاپی مستقیم است و توسط همین شابلون انجام میشود.

شابلون وسیله ای است که از طریق فرایند عکاسی صنعتی(امولسیون و…) تهیه میشود و در ظاهر ساخت شابلون آسان است ولی اکثر افرادی که خودشان شابلون میشازند مشکلاتی نظیر: ظاهر نشدن طرح، پاک شدن طرح از روی شابلون، سوراخ شدن شابلون، گرفتگی شابلون ( به علت توری کشی ناصحیح ) و… مواجه میشوند که همین عامل باعث کنار گذاشتن این چاپ میشود.

توصیه ما به شما این است که حداقل تا چند سال اول تهیه شابلون را به متخصص این کار واگذار کنید و تمرکز اصلی خودتان را روی چاپ ، بازاریابی، فروش و… بگذارید. در غیر اینصورت انرژی شما صرف مشکلات ساخت شابلون خواهد شد. شابلون سازی چاپ سیلک

در هنگام ساخت شابلون اگر از مواد درجه ۲ استفاده شود شابلون شما ماندگار نخواهد بود و بعد مدتی یا حتی بعد ۱۰۰ یا ۲۰۰ چاپ از بین می رود، تسلط به دانش طراحی ۴ رنگ، و چاپ و شابلون سازی در هنگام ساخت بسیار مهم است.

اما شابلون چاپ سیلک برای چه چاپ هایی کاربرد دارد:

 

ساخت شابلون چاپ سیلک

اما برای ساخت شابلون چاپ سیلک دو روش وجود دارد:

ارجاع کار صفر تا ۱۰۰ به موسسه

با دانش وتخصص مجری تخصصی شابلون سازی چاپ سیلک میباشد، و با بهترین مواد شابلون شما را ساخته و به هر جای کشور ارسال میکند.

و برای چاپخانه ها و تولیدی ها و… در صورت سفارش کار مداوم تخفیفاتی قائل میشود.

شابلون سازی چاپ سیلک

 

  • آموزش دیدن توسط متخصص و شروع به ساخت

چاپ با شابلون


 

شماره واتس آپ جهت سفارش: ۱۳ ۱۳ ۳۲۱-۰۹۰۱

 

ارسال نظر

5 × 1 =