آگهی هنری

هنر در کجا قرار دارد؟ و صنعت در کجا؟ آیا مرز مشترکی مابین وجود دارد؟ چرا دیدگاه صنعتی به هنری وجود ندارد در صورتی که این دو خیلی جاها باهم پیوند میخورند پس همین الان وارد سایت ما شوید و آگهی هنری صنعتی درج کنید

صنعت چاپ هنری
واژهٔ چاپ و صورت قدیمی‌تر آن «چهاپ» را برگرفته از واژهٔ مغولی چاو دانسته‌اند که به معنای «فشردن سطحی بر سطح دیگر» است. همچنین «چاپ» در تُرکی به معنی کوبیدن و یا حرکت مداوم همراه با کوبش است. چاپ در لغت به‌معنای نقش، اثر، مُهر و نشان آمده است و در متون مختلف کلمات طبع، باسمه، و تافت به‌عنوان مترادف آن به‌کار رفته است.

تجهیزات چاپ در چهارپیچ

چاپ را در اصطلاح، انتقال مطالب شامل نوشته‌ها، تصاویر، اعداد و علائم بر رو یک حامل فرم و انتقال آن بر روی یک سطح چاپ شونده و تکثر آن به شمارگان زیاد می‌گویند.

تجهیزات چاپ در چهارپیچ

چاپخانه نیز در لغت به‌معنای محل چاپ کردن و در متون مختلف کلمات مطبعه، دارالطباعه، و باسمه‌خانه به‌عنوان مترادف آن به‌کار رفته است. چاپخانه مؤسسه یا کارگاهی است که از عهدهٔ انجام کارهای چاپی بر روی کاغذ و سایر اشیاء از طریق انواع چاپ برآید و به تعبیری دیگر، محلی است که چاپ کتاب، نشریات، و مانند آن در آنجا انجام می‌گیرد. امروزه، چاپ به عنوان یک فرایند انبوه صنعتی در نظر گرفته می‌شود که بخش اساسی صنعت نشر و بخش مهمی از فعالیت‌های اداری و حکومتی را شامل می‌شود.

تجهیزات چاپ در چهارپیچ

چهارپیچ با داشتن دسته بندی مجزا برای صنعت چاپ روزانه توسط هزاران نفر مورد بازدید قرار میگیرد و عرصه متفاوت برای ارایه آگهی های صنعت چاپ، تجهیزات چاپ، ماشین آلات چاپ، چاپ روی اشیا، فلزات، پلاستیک است.
شما میتوانید برای درج آگهی صنعت چاپ خود به سایت www.4pich.ir مراجعه نمایید و آگهی خود را در دسته چاپ قرار داده و آن را مدیریت نمایید.

صنعت چاپ
ماشین آلات چاپ
تجهیزات چاپ
چاپ روی فلزات
و تمامی نیازمندی های صنعت چاپ کشور

ارسال نظر

بیست + نه =